Terminy zajęć

Zajęcia statutowe SP nr 92 w roku szk. 2018/19   

                        

NAZWISKO
I IMIĘ

FORMA REALIZACJI

DZIEŃ

GODZINA

SALA

Iwona Kuśmierska

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU Z JĘZYKA POLSKIEGO DLA KL. VIII A,
IIIg C

wtorek

15.45-16.30

403

Jolanta Jasiak

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU Z JĘZYKA POLSKIEGO DLA KL. IIIg A

poniedziałek

(co 2 tygodnie)

14.50-15.35

401

Anna Szalsza

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU Z JĘZYKA POLSKIEGO DLA KL. VIII B i C

czwartek

(co 2 tygodnie)

14.50-15.35

15.45-16.30

207

Sylwia Ryznar

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU GIMNAZJALNEGO Z WIEDZY
O SPOŁECZEŃSTWIE

poniedziałek

15.45-16.30

409

Justyna Naumczyk

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY Z MATEMATYKI

poniedziałek

15.45-16.30

103

Agnieszka Bakierzyńska

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY Z MATEMATYKI

wtorek

8.00-8.45

104

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE DLA KL.VI A i VI B

czwartek

16.15-17.00

Magdalena Stankiewicz

MATEMATYKA – ZAJĘCIA DODATKOWE

środa

8.00-8.45

309

Joanna Wiśniewska

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KL. VIII A

piątek

(co 2 tygodnie)

13.55-14.40

201

Kinga Kolary

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

poniedziałek

14.50-15.35

406

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU

Wg kalendarza akcji Fundacji Hospicyjnej

Dorota Mularczyk

SZKOLNE KOŁO CARITAS

Wg kalendarza

Mariusz Kliszewski

ZAGADKI DAWNEGO GDAŃSKA – KOŁO HISTORYCZNE

wtorek

15.35-16.15

404

Agnieszka Spigarska-Linde

HISTORYCZNY KLUB FILMOWY DLA UCZNIÓW KL. VIII B

raz w miesiącu (ustalane na bieżąco)

15.00-17.00

106

Agnieszka Kuźmińska

WARSZTATY PLASTYCZNE

poniedziałek

16.15-17.00

302

Katarzyna Nowaczyńska

KÓŁKO PLASTYCZNE

poniedziałek

12.00-13.00

świetlica

Barbara Dąbrowska

KÓŁKO KULINARNE ZDROWE SMAKI

wtorek

(co 2 tygodnie)

14.45-16.30

303

Anna Lubińska

ZDROWO, KOLOROWO – ZDROWE ODŻYWIANIE

DLA KLAS I SP

środa

13.00-14.00

świetlica

Anna Borowiec

ZABAWY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

DLA KLAS III SP

wtorek

13.00-13.45

118

Małgorzata Łeszczyńska

KINO FRANCUSKIE

raz w miesiącu (ustalane na bieżąco)

16.00-18.00

209

Tomasz Michałowski

KLUB GRY BEZ PRĄDU

piątek

16..45-19.30

biblioteka (G)

Magdalena Zybura

NAUKA GRY NA GITARZE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

czwartek

16.00-16.45

biblioteka (SP)

Anna Bartlewska-Kruzel

KLUB MIŁOŚNIKÓW ROSYJSKIEJ PRZYGODY

I PODRÓŻY NA WSCHÓD

(kl. IV-VIII SP)

Wg harmonogramu RCNK (Klubu Miłośników Przygody) w Gdańsku

Anna Wesołowska

PIŁKA NOŻNA DLA KL. IV

poniedziałek

piątek

15.30-16.30

16.30-17.30

sala gimnastyczna/boisko

PIŁKA NOŻNA DLA KL. V-VII

środa

piątek

17.15-18.15

15.30-16.30

Irena Żmijewska

ZAJĘCIA TANECZNE DLA KL. II-VI

poniedziałek

czwartek

13.45-14.30

14.45-15.30

salka gimnastyki korekcyjnej

Anna Niżnik

GRY I ZABAWY SPORTOWE

wtorek

13.00-14.00

mała salka

Justyna Frańczak

PIŁKA SIATKOWA DLA KL. VI-VIII

I GIMNAZJUM

poniedziałek

czwartek

15.30-16.30

17.00-18.00

hol

sala gimnast.

Anna Zuchora

ĆWICZENIA I ZABAWY RELAKSACYJNE

czwartwk

13.00-14.00

świetlica

Zajęcia SOS dla uczniów r.sz. 2018/19

NAZWISKO I IMIĘ

DZIEŃ

GODZINA

NUMER SALI

Bakierzyńska Agnieszka

czwartek

15.30-16.15

104

Bartlewska-Kruzel Anna

czwartek

17.25-18.10

210

Bochińska Maria

zawody

Borowiec Anna

poniedziałek

14.50-15.35

104

Brzostowska Barbara

czwartek

16.30-17.15

414

Cieplińska Anna

poniedziałek

15.35-16.20

610

Czacharowska Aleksandra

poniedziałek

14.50-15.35

610

Dalecka Aleksandra

środa

15.30-16.15

114

Dąbrowska Alicja

poniedziałek

14.50-15.35

503

Dąbrowska Barbara

piątek

15.00-15.45

303

Figurska Daria

poniedziałek

14.40-15.30

411

Frańczak Justyna

czwartek

15.45-16.30

610

Gacyk Tomasz

zawody

Górski Krzysztof

zawody

Gryszanowicz Kalina

czwartek

14.50-15.35

504

Jankowska Katarzyna

poniedziałek

14.50-15.35

113

Janowska Teresa

czwartek

14.40-15.25

202

Jasiak Jolanta

poniedziałek

15.30-16.15

401

Karpińska Justyna

czwartek

14.50-15.35

203

Kliszewski Mariusz

wtorek

14.40-15.25

404

Kolary Kinga

poniedziałek

15.40-16.25

406

Kolarz Barbara

poniedziałek

15.35-16.20

610

Kuśmierska Iwona

poniedziałek

15.45-16.30

202

Kuźmińska Agnieszka

poniedziałek

16.15-17.00

302

Łeszczyńska Małgorzata

wtorek

14.50-15.35

209

Michałowski Tomasz

piątek

16.00-16.45

biblioteka

Milewicz Emilia

wtorek

15.45-16.30

402

Milusz Krzysztof

zawody

Mularczyk Dorota

czwartek

15.30-16.15

403

Naumczyk Justyna

poniedziałek

16.30-17.30

103

Nowicki Paweł

poniedziałek

14.40-15.25

206

Pepliński Bartłomiej

zawody

Piaseczna – Hukałowicz Beata

czwartek

15.35-16.20

208

Prądzińska Anna

środa

15.45-16.30

408

Przytarska Anna

piątek

15.00-15.45

401

Rosenberg Damian

wtorek

15.35-16.20

306

Ryznar Sylwia

poniedziałek

15.00-15.45

409

Sikorska Ewa

wtorek

15.45-16.30

307

Spigarska - Linde Agnieszka

poniedziałek

15.00-15.45

106

Stankiewicz Magdalena

wtorek

16.30-17.15

309

Starczewska Dobromiła

wtorek

14.40-15.25

412

Suberlak Joanna

czwartek

15.45-16.30

311

Szalsza Anna

czwartek

16.40-17.25

207

Szczęsna Agata

poniedziałek

15.45-16.30

307

Szemryk Anna

czwartek

14.50-15.35

305

Szornack Alina

czwartek

15.45-16.30

411

Użlis Aleksandra

czwartek

13.50-14.40
(klasy VIa i VIIa wg potrzeb)

204

Wiśniewska Joanna

środa

14.45-15.30

201

Zielnik Iwona

wtorek

15.45-16.30

309

Zybura Magdalena

czwartek

16.00-16.45

biblioteka

Żmijewska Irena

środa

15.15-16.00

610

s. Maria Kowalik

środa

14.40-15.25

202

s. Urszula Flis

wtorek

katecheza parafialna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2011 ZKPIG13 - zajęcia dodatkowe.
Powered by Joomla 1.7 Templates